Warsztaty z Saint-Gobain Polska!

cid:image001.jpg@01CF5FBD.F73AB070

WARSZTATY FILARY SUKCESU

Szklane Innowacje – nowa perspektywa architektury

Drodzy studenci,

Filary Sukcesu to cykl wydarzeń edukacyjnych skierowanych do studentów Politechniki Warszawskiej. Przedstawiciele biznesu – pracownicy Grupy Saint Gobain podczas warsztatów przekażą Wam przydatne umiejętności i wiedzę. Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty oraz pakiet materiałów szkoleniowych.

ZAKRES SZKOLENIA

Szklane Innowacje – nowa perspektywa architektury

Pan Tomasz Werbicki z Saint-Gobain Polska – GLASSOLUTIONS zaprezentuje nowoczesne i prestiżowe rozwiązania w szkle, które mają szerokie zastosowanie w instalacjach wewnątrz budynków jak i fasadach. Prezentowane szkło spełnia zarówno cele praktyczne, ale staje się też atrakcyjnym i supernowoczesnym elementem wystroju wnętrz.

INORMACJE PRAKTYCZNE

Kiedy? 9.06.2014 (poniedziałek), 14:00-16:00
Gdzie?  Politechnika Warszawska, Gmach Główny, Plac Politechniki 1, NR SALI 425

Uwaga! Szkolenie bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zapisów na e-mail info@filarysukcesu.pl – w zgłoszeniu proszę podać imię, nazwisko, telefon kontaktowy oraz termin warsztatów.

ZAPISZ SIĘ =

Więcej informacji o wydarzeniach Programu Edukacyjnego znajdą Państwo na stroniefilarysukcesu.pl