KONIK 2022

W dniach 11-12 października nasze koło uczestniczyło w Targach Kół Naukowych i Organizacji Studenckich „KONIK”, który w tym roku powrócił do Gmachu Głównego.


Przedstawialiśmy na nich świeżo ukończoną instalację do produkcji napoju roślinnego „Mlekspress” oraz reaktor będący fragmentem instalacji do produkcji mydła z zero waste. Oprócz naszych instalacji promowaliśmy także wydarzenia, które organizujemy jako Koło – Targi „Spotkaj Swojego Pracodawcę” oraz European Young Engineers Conference.
Odwiedzającym nasze stoisko w szczególności podobał się praktyczny charakter działalności naszego koła oraz interdyscyplinarność jakiej wymaga od nas stworzenie dobrej instalacji.Przypominamy, że zainteresowanych dołączeniem do naszego Koła zapraszamy na walne zebranie, które odbędzie się w poniedziałek 17.10.2022 o godzinie 18.15 w Audytorium AII na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej przy ul. Waryńskiego 1. Podczas zebrania omówione zostaną trwające i planowane projekty oraz szczegóły związane z członkostwem.


Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za wszystkie pytania i zainteresowanie naszą działalnością oraz osobom obecnym na naszym stoisku, za włączenie się w organizację wydarzenia. Do zobaczenia!