KONIK 2022

W dniach 11-12 października nasze koło uczestniczyło w Targach Kół Naukowych i Organizacji Studenckich „KONIK”, który w tym roku powrócił do Gmachu Głównego.


Przedstawialiśmy na nich świeżo ukończoną instalację do produkcji napoju roślinnego „Mlekspress” oraz reaktor będący fragmentem instalacji do produkcji mydła z zero waste. Oprócz naszych instalacji promowaliśmy także wydarzenia, które organizujemy jako Koło – Targi „Spotkaj Swojego Pracodawcę” oraz European Young Engineers Conference.
Odwiedzającym nasze stoisko w szczególności podobał się praktyczny charakter działalności naszego koła oraz interdyscyplinarność jakiej wymaga od nas stworzenie dobrej instalacji.

Odwiedzili nas także dziennikarze Polskiego Radia Czwórki, którzy zadali nam kilka pytań dotyczących naszych instalacji oraz tego co można robić po studiach na kierunku inżynieria chemiczna i procesowa (możecie posłuchać Nas od 43 minuty audycji):
https://www.polskieradio.pl/10/5366/Artykul/3061006,Stacja-Nauka-27-pazdziernika-godz-1203

Przypominamy, że zainteresowanych dołączeniem do naszego Koła zapraszamy na walne zebranie, które odbędzie się w poniedziałek 17.10.2022 o godzinie 18.15 w Audytorium AII na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej przy ul. Waryńskiego 1. Podczas zebrania omówione zostaną trwające i planowane projekty oraz szczegóły związane z członkostwem.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za wszystkie pytania i zainteresowanie naszą działalnością oraz osobom obecnym na naszym stoisku, za włączenie się w organizację wydarzenia. Do zobaczenia!