KONIK 2023

XX. Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich „KONIK” za nami!

Gala XX-lecia KONIKa

W tym roku wydarzenia towarzyszące Targom zaczęły się dzień wcześniej, bo już w poniedziałek 9.10.2023. Tego dnia odbyła się Gala XX-lecia KONIKa, na której różne Koła Naukowe z Politechniki prezentowały wyniki swoich badań. Natomiast w drugiej części Gali nastąpiło wręczenie nagród Złotego KONIKa. Nasze Koło zostało tam nagrodzone aż dwoma nagrodami! 🐴🐴

Kapituła przyznała Nam Główną Nagrodę za całokształt działalności, duże zaangażowanie w rozwój studenckiego ruchu naukowego, ogólne osiągnięcia i budowanie pozytywnego wizerunku Politechniki Warszawskiej.

Otrzymaliśmy także nagrodę publiczności w kategorii najlepsze wydarzenie dla organizowanej przez nas od 12 lat konferencji European Young Engineers Conference

Dziękujemy za docenienie naszej działalności Rada Kół Naukowych PW, jest to dla nas motywacja do dalszej ciężkiej pracy.

XX. Targi KONIK

W kolejnych dniach (10-11.10.2023) mogliście nas spotkać w Gmachu Głównym PW, gdzie prezentowaliśmy naszą działalność. Mogliście z nami porozmawiać o studiach, zobaczyć instalację do produkcji mydła z zużytego oleju, bioreaktor, wyniki różnych symulacji i modelowania prowadzonego przez nas w ramach projektów.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili w tym roku, z częścią z Was już widzieliśmy się na Walnym Zebraniu otwierającym nowy rok. Dziękujemy organizatorom za możliwość pojawienia się i już nie możemy doczekać się następnej edycji KONIKa!