KONIK 2021


W tym roku po raz kolejny braliśmy udział w Targach Kół Naukowych Politechniki Warszawskiej ,,KONIK”. Odbywały się one w weekend 9-10 października na Stadionie PW Syrenka.

Dopisywała nam piękna pogoda w czasie której prezentowaliśmy zainteresowanym nasze najnowsze osiągnięcia i plany. ? Omawialiśmy między innymi projekty aktualnie powstających instalacji- Mydło ,,Zero Waste”, Mlekspress oraz tych już istniejących- IChiPiwo. Każdy z projektów cieszył się nie małym zainteresowaniem. Ponadto odwiedzający nasze stoisko mieli okazję zobaczyć animację, której celem jest pokazanie czym zajmuje się inżynieria chemiczna i procesowa.

Opowiadaliśmy także o nadchodzących wydarzeniach, w których organizacji bierzemy udział. Już w kwietniu na naszym wydziale odbędzie się European Young Engineers Conference-EYEC, w czasie którego będzie niepowtarzalna okazja młodych naukowców z całej Europy. Współorganizujemy również targi pracy Spotkaj Swojego Pracodawcę-SSP. Pojawią się na nich przedstawiciele firm specjalizujących się w branży life-science.

Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim odwiedzającym, do zobaczenia za rok! ?