SSP 2022

W dniach 30marca-2 kwietnia 2022 roku odbyły się Targi Pracy Spotkaj Swojego Pracodawcę. Trzy dni odbywały się w formie on-line na platformie MS Teams, a jeden odbył się stacjonarnie w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej. Wydarzenie powstało we współpracy z Kołami Naukowymi Biotechnologów „HERBION” oraz Chemików „Flogiston”.  

 

Wydarzenie jest kierowane do studentów, którzy poszukują praktyk, stażu lub pracy. Jest to okazja do bezpośredniego spotkania z firmami, rozmowy z pracownikami, zapoznania się z ofertami rynku. Dodatkowo odbyły się ciekawe prelekcje, warsztaty oraz panele dyskusyjne.  

Główną koordynatorką wydarzenia była Aleksandra Krupińska. Koordynatorka sekcji logistyki- Julia Cieślicka, koordynatorka sekcji networkingu- Natalia Bednarek, koordynatorka sekcji marketingu- Sandra Mochtak, koordynatorka sekcji promocji- Agnieszka  Łukasik. 

 W tym roku nawiązaliśmy współpracę z firmami: Pern, Prozap, Senkara, Laboratorium 313, Boccard Kates, IChO PAN, Adamed, Alfa Sagitarius, Orlen, Astra Zeneca, Selvita, Veolia, Reckitt, IBMM oraz wiele innych.