Konkurs Inżynieria Sukcesu

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu „Inżynieria Sukcesu” organizowanego przez Koło Naukowe Gambrinus z Politechniki Wrocławskiej.

Eliminacje wydziałowe odbędą się 23 kwietnia o godzinie 16:00 w auli A2. Pierwszy etap konkursu będzie w formie testu dotyczącego zagadnień związanych z inżynierią i technologią chemiczną. Osoby, które zdobędą najwyższą liczbę punktów będą reprezentować Wydział podczas finału, który odbędzie się 21-22 maja we Wrocławiu. Etap finałowy będzie składał się z dwóch części: testu dotyczącego teorii i otwartych zadań obliczeniowych a także panelu komputerowego polegającego na rozwiązaniu problemów inżynierskich z wykorzystaniem programów komputerowych.

Zgłoszenia prosimy wysyłać przez formularz

Informacje o poprzednich edycjach są dostępne na stronie internetowej Organizatora

plakat inzynieria sukcesu