Konferencja EYEC

1_BANER_eyec_AKCEPT
European Young Engineers Conference to konferencja organizowana przez Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej działające przy wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej.  Uczestnicy w trakcie konferencji biorą udział w prezentacjach ustnych, sesjach posterowych i otwartych dyskusjach na temat przyszłości i trendów w dziedzinach nauki. Mają oni również okazję poznać specjalistów zajmujących się inżynierią chemiczna oraz dziedzinami pokrewnymi. W tym roku na konferencji mamy zaszczyt gościć takie autorytety jak:
• prof. dr inż. Marc-Olivier Coppens (University College London, Wielka Brytania);
• dr Bruno Bastes Sales (VITO, Belgia);
• prof. dr hab. inż. Jerzy Bałdyga (Politechnika Warszawska, Polska);
• Dr Naresh Kasoju (Institute of Macromolecular Chemistry, Czech Republic)
• Dr inż. Anna Zalewska (Politechnika Warszawska, Polska)

Więcej informacji można zaleźć na oficjalnej stronie konferencji oraz na naszym facebooku.